Atatürk Arboretumu Dış Çekimi

Paylaşın!

Atatürk Arboretumu Dış Çekim Fotoğrafları

İstanbuldaki ücretli çekim mekanlarından biri olan Atatürk Arboretumu pazartesi günleri herhangi bir etkinliğe kapalı. 2017 giriş ücreti 413 TL olan mekana 6 kişi birlikte girebiliyor. Daha fazla giriş yapmak isteyenler için haftaiçi 5 TL, haftasonu 15 TL extra ücret alınıyor.

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesine bağlı olan Atatürk Arboretumu, dış çekim için biçilmiş kaftan. Düğün-nişan dış çekimleri için sıkça tercih edilen bu mekan, uzun ağaçlıklı yolları, küçük göletleri, rengarenk çiçek ve ağaçlarıyla tam bir doğa harikası.

İçeriye yiyecek dahil çoğu şeyi girdirmenin yasak olduğu Arboretumda, yanınıza sadece su alabiliyorsunuz.

Atatürk Arboretumu'nda çekim yaptırmak için önceden randevu alıp giriş ücretini yatırmanız lazım. Aşağıdaki iletişim numarasından daha detaylı ve güncel bilgileri almak mümkün.

2017 Ücreti: 413 TL (6 kişi)
Rezervasyon Telefon Numarası: 0212 226 19 29
Adres ve Konumu için tıklayınız...

Paket Fiyatlarımız ve Detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız...


Tuğba & Doğan Atatürk Arboretumu Nişan Dış Çekimi

Etiketler: " Atatürk Arboretumu Dış Çekim, Atatürk Arboretum Düğün Fotoğrafları, Atatürk Arboretumu Giriş Ücreti 2017, Atatürk Arboretumu Dış Mekan Çekimi, Atatürk Arboretumu Düğün Çekimi, Atatürk Arboretumu Nişan Çekimi, Atatürk Arboretumu Rezervasyon Numarası, Atatürk Arboretumu İletişim, Atatürk Arboretumu, Dış Çekim Yerleri, Ücretli Dış Çekim Yerleri, Avrupa Yakası Dış Çekim Mekanları, Atatürk Arboretumu Fotoğraf Çekimi Ücreti 2017, Atatürk Arboretumu İletişim, Atatürk Arboretumu Gelin Damat Çekimi, Atatürk Arboretumu Fotoğrafları "
Posted on: Mayıs 28, 2017, by : admin

4 Yorumlar “Atatürk Arboretumu Dış Çekimi

  1. Merhabalar atatürk arboretumu çekimi için bilgi alabilirmiyim önümüzdeki hafta haftaici birgun müsait mısınız ve ücret le ilgili bilgilendirme yaparmisiniz teşekkürler

  2. Kesinlikle tavsiye ederim bünyamin bey çok iyi bir fotoğrafçı üstelik çok da ilgili Atatürk arbetrumunda çekim yaptırdık fotoğraflarım ilgi alaka mükemmeldi herkese tavsiye ederim

  3. Hem nişan hem düğün fotoğraflarımızı kendilerine çektirdik. eşi ve kendisi gerçekten harika insanlar. işlerini severek yaptıkları ilk andan itibaren belli oluyor. fotoğraflarımız beklediğimizden daha güzeldi. albüm de öyle. biz çok memnun kaldık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir